Гърне Nimo Blush
6,08 € / 11,89 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31401010044
Категории: Баня и хигиена, Гърне за бебе и адаптори
Описание
• Подходящо за деца на възраст от 12 до 36 месеца;
• Висококачествени нетоксични материали;
• Изключително леко;
• Лесно за почистване;
• Удобно и ергономично;
• Допринася за развитието на чувството за независимост у децата;
• Подвижен контейнер за по-лесно почистване.
Размери:
– Продукт: 32.5×27.5×22 см / 0.4 кг
– Кашон: 58×33.5×47 см / 13.5 кг / 30 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,400000 кг |
|---|---|
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Гърнета |
| Предназначение | За най-малките, За тоалетна |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 0.4 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 32.5 x 27.5 x 22 cm |
| Размер на опаковката | 33.5 x 79 x 29 cm |
| Каталожен номер | 31401010044 |
| Баркод | 3800171221825 |
