Хигиенен сет 4 части Beige
6,08 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31303040116
Категории: Аксесоари за баня, Баня и хигиена
Описание
• Подходящ от раждането (0м+);
• Комплектът включва: ножица с кръгъл дизайн на главата; стъклена пила за нокти; нокторезачка с ергономична дръжка; пинсети с противоплъзгащи дръжки и заоблени върхове;
• Идеален за нуждите на бебето и родителя;
• Компактен дизайн;
• Здрава кутия със заключващ механизъм;
• Изработен от ABS (акрилонитрил-бутадиен-стирен); TPE (термопластичен еластомер); PET (полиетилентерефталат); въглеродна стомана; закалено стъкло;
• Без BPA.
Размери:
– Продукт: 10.5х6х6 см / 0.145 кг
– Цветна кутия: 10.8×6.5×6.5 см / 0.160 кг / 1 бр/цветна кутия
– Вътрешен кашон: 33.5x14x23 см / 3.26 кг / 20 сета/вътрешен кашон
– Кашон: 45×35.5×48.5 см / 20.5 кг / 120 сета/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,156000 кг |
|---|---|
| Категории | Баня и хигиена Полезни принадлежности Хигиенни комплекти |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Ножички, Нокторезачки, Пили за нокти |
| Група | Баня и хигиена Kikkaboo |
| Предназначение | За най-малките, За хигиена |
| Брой пелени в пакет | 4 |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | ABS, PET, TPE, Въглеродна стомана, Стъкло |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.156 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 10.5 х 6 х 6 cm |
| Размер на опаковката | 10.8 x 6.5 x 6.5 cm |
| Каталожен номер | 31303040116 |
| Баркод | 3800171220453 |
| Брой в пакета | 4 |
