Хигиенен сет 8 части Mint
15,08 € / 29,49 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31303040065
Категории: Аксесоари за баня, Баня и хигиена
Описание
Хигиенен сет – 8 броя
• Хигиенен сет, специално селектиран за нуждите на бебето и родителя;
• Комплектът включва: цифров термометър, аспиратор за нос, гребен, четка за коса, четка за зъби – накрайник за пръст, ножица, нокторезачка и пили за нокти;
• Удобен за носене, особено подходящ по време на разходки и пътувания;
• Подходящ за деца 0+ месеца;
• Без BPA.
Размери:
– Продукт: 17.5x14x5.5 см / 0.3 кг
– Опаковка: 35.2×6.5×33.5 см / 0.4 кг
– Вътрешна кутия: 54.5×34.5×24.5 см / 4.6 кг / 12 бр/кашон
– Кашон: 56x71x51 см / 19.7 кг / 48 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,300000 кг |
|---|---|
| Категории | Баня и хигиена Полезни принадлежности Хигиенни комплекти |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Четки и гребени, Ножички, Аспиратори за нос, Термометри, Нокторезачки, Пили за нокти |
| Група | Баня и хигиена Kikkaboo |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.36 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 33.8 x 4 x 31.6 cm |
| Каталожен номер | 31303040065 |
| Баркод | 3800171203876 |
