Комбинирана количка 3в1 с кош за новородено Mia Beige 2026
399,00 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Количка:
• Подходяща от раждането до 22 кг;
• Лека алуминиева рамка;
• Система за бързо и лесно сгъване;
• Реверсивна седалка с мемори бутони за по-лесно освобождаване;
• Регулируема кожена дръжка в 3 позиции;
• Сенник с удължение, козирка и прозорец за наблюдение на детето;
• Мрежест гръб на седалката за по-добра вентилация;
• Отстраняем кожен предпазен борд;
• 5-точков предпазен колан с меки раменни подложки и покритие на долната катарама;
• 360 градуса въртене на предните колела със заключващ механизъм;
• Вградени амортисьори на колелата;
• Задна спирачка с едно докосване;
• Регулируем налкон на облегалката в 3 позиции;
• Регулируема опора за крачета в 6 позиции;
• Непромокаем плат с UPF50+;
• Тествано в съответствие с EN 1888-2:2018+A1:2022 от Intertek Testing Services.
Кош за новородено:
• Мек матрак;
• Сенник с удължение, козирка и прозорец за наблюдение на детето;
• Мрежа за по-добра вентилация;
• Тествано в съответствие с EN 1466:2023 от Intertek Testing Services.
Стол за кола:
• i-SIZE (40-87 см);
•Подходящо за използване в посока обратна на движението, от 40 до 87 см;
• Регулируема ергономична дръжка за носене;
• Регулируема облегалка за глава в 7 позиции;
• Регулируем сенник;
• Регулиране на височината на предпазните колани в 7 нива;
• 3-точков предпазен колан с меки раменни подложки и покритие на долната катарама;
• Регулиране на предпазните колани с една ръка;
• Мека възглавница за поддръжка на цялото тяло;
• Сваляща се и лесна за почистване тапицерия;
• Тествано в съответствие с UN Regulation No. R129/03 от TÜV SÜD.
Включени аксесоари: Покривало за крачета на коша за новородено, адаптори, чанта.
Столчето за кола е съвместимо с Isofix база i-Prime
Размери:
– Количка: 72.5×53.5×92-99.5 см / Сгъната: 37×53.5×62 см / 8.3 кг
– Кош за новородено: 80x40x62 см / 5 кг
– Стол за кола: 69x43x59 см / 3.6 кг
– Кашон: 82×49×48 см / 18.5 кг / 1 сет/кашон
| Тегло | 17,800000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки количкиКомбинирани количкиКолички с твърд кош |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебешки колички |
| Предназначение | За деца, За кола, За пътуване |
| Подходящ за | Момичета, Момчета, Най-малките |
| Материал | Алуминий, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 18.5 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 82 x 49 x 48 cm |
| Каталожен номер | 31001010276 |
| Баркод | 3800171225731 |
| Максимално тегло | 22 |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Позиция на облегалката | 3 |
