LED Огледало за обратно виждане с дистанционно
17,33 € / 33,89 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31002180002
Категории: Аксесоари за столчета за кола, Детско столче за кола
Описание
• Подходяща от раждането;
• Максимално зрително поле и LED светлина – перфектна видимост през нощта;
• Двурежимна LED светлина с дистанционно;
• Голямо широкоъгълно изпъкнало огледало;
• Широко кристално отражение , регулируемо на 360 градуса;
• Лесно се завърта до желания от Вас ъгъл на гледане, позволява Ви да наглеждате бебето си през цялото време.
Размери:
– Продукт: 30×25 cм / 0.58 кг
– Цветна кутия: 30.5×8.4×24.5 cм / 0.77 кг / 1 бр/кашон
– Вътрешен кашон: 50×28.5×31 cм / 4.90 кг / 6 бр/кашон
– Кашон: 59×51.5×64.5 см / 21.30 кг / 24 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,810000 кг |
|---|---|
| Категории | Столчета за колаАксесоари за столчетаОгледала за обратно виждане |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | LED Огледала |
| Група | Столчета за кола KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.81 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 30 x 25 cm |
| Размер на опаковката | 30.5 x 8.5 x 24.5 cm |
| Каталожен номер | 31002180002 |
| Баркод | 3800171213110 |
Свързани продукти
СТОЛ ЗА КОЛА AVIATOR i-Size ISOFIX 40-150CM BLACK
Оценено с 0 от 5
СТОЛ ЗА КОЛА NEBULA i-Size 360 ISOFIX 40-150 ICEBE
Оценено с 0 от 5
