Лятна количка Beetle Black 2023
71,07 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
• Подходяща от 6 месеца, до 22 кг;
• Лека стоманена рамка;
• Компактна в сгънато положение;
• Система за бързо и лесно сгъване тип “чадър”;
• Заключване при сгъване;
• Меки ергономични дръжки;
• Отстраняем предпазен борд;
• Голям отстраняем сенник с мрежест прозорец за наблюдение;
• Джоб на задната част на седалката;
• 5-точков предпазен колан с меки раменни подложки и покритие на долната катарама;
• 360 градуса въртене на предните колела със заключващ механизъм;
• Широки 6 инча двойни колела;
• Задна спирачка с едно докосване;
• Механично регулиране с една ръка на облегалката в 3 позиции;
• Регулируема опора на крачетата в 3 позиции;
• Гумена подложка за крачета;
• Тествано в съответствие с EN 1888-2:2018+A1:2022 от EQO Testing and Sertification.
Размери:
– Количка: 60x48x104 см / Сгъната: 34x40x103 см / 5.7 кг
– Кашон: 20.5×25.5×99.5 см / 6.9 кг / 1 бр/кашон
| Тегло | 5,850000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки количкиЛетни колички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса, Стомана, Текстил |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 6.8 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 60 x 105 x 48.5 cm |
| Размер на опаковката | 25.5 x 99.5 x 20.5 cm |
| Каталожен номер | 31001030172 |
| Баркод | 3800171204941 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 22 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
| Позиция на облегалката | 3 |
