MEKA ПОДЛОЖКА MIDI ЗЕЛЕНО
5,10 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130750004
Категории: Баня и хигиена, Подложка за бебе
Описание
изработени от висококачествена пяна,предпазва от влизане на вода в ушишчките,гъбата е със забавна форма, която превръща къпането в игра,в комплекта са включени допълнителни гъбки за къпане също в забавни форми,48х27х8 см///
Подложките за къпане са изработени от висококачествена пяна, осигуряваща безопасно и лесно къпане на бебето.
С нея бебето се чувства комфортно, осигурява му сигурност и го предпазва от влизане на вода в ушичките.
В комплекта са включени и 2 малки гъби със забавни форми.
Опаковката е по един брой. Пакет – 20 бр различни цветове. Голям пакет – 100 бр – / 5 пакета по 20 бр/.
Aртикула се предлага в 4 цвята – син, розов, зелен, жълт.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,1400 кг |
|---|---|
| Размери | 48 × 27 × 8 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Подложки за къпане |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки аксесоари за баня, Подложки за къпане |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За къпане, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пяна |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.11 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 48 х 27 х 8 cm |
| Размер на опаковката | 47 x 7 x 28 cm |
| Каталожен номер | 10130750004 |
| Баркод | 3800151995791 |
