Огледало за обратно виждане
9,15 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31002180001
Категории: Аксесоари за столчета за кола, Детско столче за кола
Описание
• Подходяща от раждането;
• Помага да наглеждате бебето на задната седалка;
• Изцяло регулируемо на 360 градуса огледало , лесно се прикрепя към повечето задни облегалки;
• Лесен монтаж;
• Устойчиво на счупване.
Размери:
– Продукт: 24.5×17.5 cм / 0.37 кг
– Цветна кутия: 25x8x18.5 cм / 0.65 кг / 1 бр/кашон
– Вътрешен кашон: 38.8×27.5×26 cм / 3.05 кг / 6 бр/кашон
– Кашон: 57x40x54.5 см / 13.86 кг / 24 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,540000 кг |
|---|---|
| Категории | Столчета за колаАксесоари за столчетаОгледала за обратно виждане |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Огледала |
| Група | Столчета за кола KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.54 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 24.5 x 17.5 cm |
| Размер на опаковката | 25 x 8 x 18.5 cm |
| Каталожен номер | 31002180001 |
| Баркод | 3800171213103 |
