ПЛ ПОДЛ ЗА КЪПАНЕ НЕХЛЪЗГАЩА LITTLE STARS WHITE
7,24 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130490093
Категории: Баня и хигиена, Подложка за бебе
Описание
висококачествена нетоксична пластмаса,добра опора на детето, предпазва от подхлъзване и осигурява безопасността му,подходяща за всеки тип вана, включително и за вана за възрастни,вакуумни крачета за плътно прилепване към дъното на ваната,лесно почистване,53х24х19,5 см,меко, нехлъзгащо се покритие в областта на гръбчето///Възраст: до 6 месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,3000 кг |
|---|---|
| Размери | 53 × 24 × 19 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Подложки за къпане |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Подложки за къпане |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За къпане, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.28 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 53 х 24 х 19.5 cm |
| Размер на опаковката | 49 x 20 x 24 cm |
| Каталожен номер | 10130490093 |
| Баркод | 3800166110158 |
