ПОДЛОЖКА COSY TRAVEL MEMORY ЕКРЮ НЕБЕ
19,91 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20040416701
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,3900 кг |
|---|---|
| Размери | 34 × 2 × 82 см |
| Категории | Бебешки количкиАксесоари за количкиПодложки за колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Подложки за колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Памук, Полиуретанова пяна |
| Цвят | Екрю |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.39 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 34 х 2 х 82 cm |
| Размер на опаковката | 35 x 45 x 4 cm |
| Каталожен номер | 20040416701 |
| Баркод | 3800166117300 |
