Д.КОЛИЧКА ROME GREEN ASPEN
75,05 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10021962504
Категории: Бебешки колички, Лятна количка
Описание
сгъваем сенник,подвижна поставка за крачета,многопозиционна облегалка,голям кош за пазаруване,завиващи предни колела,отстраняем гриф,Задни колела със синхронизирана спирачка///
до 15 кг
Възрастова група: 6~36 месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 7,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 77 × 49 × 100 см |
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 7.93 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 77 х 49 х 100 cm |
| Размер на опаковката | 40.5 x 71 x 20.5 cm |
| Каталожен номер | 10021962504 |
| Баркод | 3800166112534 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Брой гуми | 4 |
