Ръкавица за количка Trendy Galaxy Grey
20,40 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108040163
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
• Защитава ръцете от студ и влага докато бутате количката през зимата;
• Водоустойчива повърхност в стилен дизайнерски принт;
• Луксозен прошит дизайн;
• Мек и топъл поларен хастар;
• Тик-так капси за лесно поставяне на дръжката на количката;
• Луксозна кожена емблема и детайл от пухкав еко косъм;
• Състав: 100% полиестер.
Размери:
– Продукт: 50×30 см / 0.4 кг
– Кашон: 62x44x43 см / 9.4 кг / 20 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,305000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Аксесоари за колички, Ръкавици |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За мама, За родители |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.4 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 50 х 30 cm |
| Размер на опаковката | 47 x 31 x 5 cm |
| Каталожен номер | 31108040163 |
| Баркод | 3800171215343 |
