СГЪВАЕМ СТОЛ ЗА КОЛА RIGEL BEIGE i-Size ISOFIX 100
72,05 € / 140,92 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10072112603
Категории: Детско столче за кола, Столче за кола 15-36 кг
Описание
размери,направляващи водачи за Isofix системата (вкл. в комплекта),EPS, мемори пяна за по-голяма сигурност и удобство,FF – инсталация по посока на движението,Одобрено е съгласно ECE R129/03,Регулируема облегалка за главата чрез механизъм,Монтаж с помощта на ISOFIX конектори + предпазен колан на автомобила или само чрез предпазен колан на автомобила,Лесно сгъване за комфортно пренасяне и съхранение///
Възрастов диапазон: от 3 до 12 г.
Ръстов диапазон: 100-150 см
Допълнителна информация
| Тегло | 5,5000 кг |
|---|---|
| Размери | 46 × 46 × 80 см |
| Категории | Столчета за колаСтолчета за кола с IsoFix |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Столчета за кола |
| Група | Столчета за кола Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За кола |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 3+ |
| Тегло | 6.5 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 46 х 46 х 80 cm |
| Размер на опаковката | 46 x 59 x 25.5 cm |
| Каталожен номер | 10072112603 |
| Баркод | 3800166120706 |
| Максимално тегло | 36 kg |
Свързани продукти
СТОЛ ЗА КОЛА AVIATOR i-Size ISOFIX 40-150 CM BEIGE
Оценено с 0 от 5
СТОЛ ЗА КОЛА AVIATOR i-Size ISOFIX 40-150CM BLACK
Оценено с 0 от 5
