СТЪПАЛО ЗА БАНЯ КРАЛСКИ ЛЪВ WHITE
8,50 € / 16,62 лв.
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130352501
Категории: Аксесоари за баня, Баня и хигиена
Описание
гумена противоплъзгаща основа,40,5х29х14 см///
* IML (IN-MOLD LABELLING) технология интегрира декорацията с високо качество директно в продукта.
Декорацията става неразделна част от предмета, благодарение на което декора не се надрасква!
Допълнителна информация
| Тегло | 0,5000 кг |
|---|---|
| Размери | 40 × 28 × 14 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Стъпала за баня |
| Тема | The Lion King (Цар Лъв) |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За банята, За най-малките, За тоалетна |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Гума, Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 2+ |
| Тегло | 1 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 40.5 х 29 х 14 cm |
| Размер на опаковката | 25 x 20 x 50 cm |
| Каталожен номер | 10130352501 |
| Баркод | 3800166121369 |
