Стол за кола 40-150 см i-Moove i-SIZE Light Grey
163,10 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
• i-SIZE (40-150 cм);
• Подходящо за използване в посока обратна на движението от 40 до 105 см;
• Подходящо за използване по посока на движението от 76 до 150 см;
• Регулируем наклон на седалката в 3 позиции в посока на движението и 1 позиция в посока обратна на движението;
• 360 градуса въртене на седалката;
• ISOFIX система за допълнителна сигурност и лесно захващане към седалката на автомобила;
• Top tether (горна лента) за допълнитена сигурност;
• SPS – система за защита от страничен удар;
• Регулируема облегалка за глава в 13 позиции;
• 5-точков предпазен колан с меки раменни подложки и покритие на долната катарама;
• Регулатор на коланите;
• Мека и удобна възглавничка за по-голям комфорт;
• Мемори пяна на подложката за глава.
Тествано в съответствие с Регламент за изпитване ECE R129/03 от ATS San Marino.
Размери:
– Продукт: 48x47x59-83 cм / 12.2 кг
– Кашон: 51x46x61 cм / 14 кг / 1 бр/кашон
| Тегло | 12,200000 кг |
|---|---|
| Категории | Столчета за колаСтолчета за кола с IsoFix |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Столчета за кола |
| Група | Столчета за кола KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Мемори пяна, Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 12.2 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 48 x 76 x 46 cm |
| Размер на опаковката | 61 x 51 x 46 cm |
| Каталожен номер | 31002100029 |
| Баркод | 3800171203807 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 36 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Позиция на облегалката | 3 |
