СТОЛ ЗА КОЛА COSMOS 125-150CM ISOFIX attachments B
24,32 € / 47,57 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10071852412
Категории: Детско столче за кола, Столче за кола 15-36 кг
Описание
сваляща се тапицерия,компактна и лека,размери,направляващи водачи за Isofix системата (вкл. в комплекта),FF – инсталация по посока на движението,Одобрено е съгласно ECE R129/03,Монтаж с помощта на ISOFIX конектори + предпазен колан на автомобила или само чрез предпазен колан на автомобила///
ръстов диапазон: 125-150 см
възрастов диапазон: 6 – 12 години
Допълнителна информация
| Тегло | 1,5000 кг |
|---|---|
| Размери | 38 × 43 × 20 см |
| Категории | Столчета за колаСтолчета за кола с IsoFix |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Седалки за кола |
| Група | Столчета за кола Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За кола |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 6+ |
| Тегло | 1.55 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 38 х 43 х 20 cm |
| Размер на опаковката | 43 x 21 x 36 cm |
| Каталожен номер | 10071852412 |
| Баркод | 3800166112664 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 36 kg |
Свързани продукти
СТОЛ ЗА КОЛА AVIATOR i-Size ISOFIX 40-150 CM GREY
Оценено с 0 от 5
СТОЛ ЗА КОЛА AVIATOR i-Size ISOFIX 40-150CM BLACK
Оценено с 0 от 5
