СТОЛ ЗА КОЛА JOY 40-85 CM 1бр/каш GREY JASPER
60,71 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10071912402
Категории: Детско столче за кола, Столче за кола 0-13 кг
Описание
регулиране на дръжката,сгъваем сенник,EPS, мемори пяна за по-голяма сигурност и удобство,Одобрено е съгласно ECE R129/03,Вложка за по-малки деца до 60см,RWF – инсталация в посока, обратна на движението 40-85см//
ръстов диапазон: 40-85 cm
възрастов диапазон: от раждането до 15 месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 2,60000000 кг |
|---|---|
| Размери | 66,00000000 × 41,00000000 × 54,00000000 см |
| Категории | Столчета за колаСтолчета за кола i-SIZE 40-87 cm |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Кошници за кола |
| Група | Столчета за кола Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | EPS, Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 2.6 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 66 х 41 х 54 cm |
| Размер на опаковката | 66 x 54 x 41 cm |
| Каталожен номер | 10071912402 |
| Баркод | 3800166112800 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 13 kg |
| Предпазен колан | 3 точков |
