ТЕПИХ ГНЕЗДО СИНЬО
32,50 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10300450001
Категория: Активна гимнастика за бебе
Описание
Две позиции: позиция като бебешко гнездо; позиция за игра като тепих,Гриф с играчки: 4 броя текстилни играчки с писукане; 1 брой играчка с огледалце,Размер на продукта: 97х66х54 cм///0+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 1,1400 кг |
|---|---|
| Размери | 97 × 66 см |
| Категории | Активно движение Активни гимнастики |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Активни гимнастики |
| Група | Активни гимнастики Lorelli |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За най-малките, За развиване на въображението |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.505 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 97 х 66 х 54 cm |
| Размер на опаковката | 64.5 x 12.5 x 47 cm |
| Каталожен номер | 10300450001 |
| Баркод | 3800151993100 |
