ТЕПИХ МЕРИ ПЛЮШ 95×95
38,86 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
1030040
Категория: Активна гимнастика за бебе
Описание
размери,арки с играчки,шумолящи зони на ушите на тепиха,размер: 95х95 см,размери,размери///0+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 1,4600 кг |
|---|---|
| Размери | 90 × 85 × 1 см |
| Категории | Активно движение Активни гимнастики |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Активни гимнастики |
| Група | Активни гимнастики Lorelli |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Многоцветен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.77 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 95 х 95 cm |
| Размер на опаковката | 67.5 x 49.5 x 14.5 cm |
| Каталожен номер | 1030040 |
| Баркод | 3800151962120 |
