ТЕПИХ ПИАНО 77X52 РОЗОВО
23,80 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10300260002
Категория: Активна гимнастика за бебе
Описание
///
0+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,9500 кг |
|---|---|
| Размери | 82 × 72 × 44 см |
| Категории | Активно движение Активни гимнастики |
| Идеи за подарък | Подаръци за бебето |
| Марка | Lorelli |
| Група | Активни гимнастики Lorelli |
| Подходящ за | Момичета |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.34 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 49.5 x 9.5 x 39.5 cm |
| Каталожен номер | 10300260002 |
| Баркод | 3800151910381 |
