Тоалетна седалка Flipper Blue (EVА пяна)
10,17 € / 19,89 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31403010023
Категории: Баня и хигиена, Гърне за бебе и адаптори
Описание
• Подходяща за деца на възраст над 18 месеца;
• Антибактериална повърхност от EVA материал;
• Лабораторно тествани висококачествени нетоксични материали;
• Тоалетната седалка е лека, мека и много удобна;
• Противохлъзгаща повърхност, подходяща за тоалетни чинии със стандартна форма (елипсовидна);
• Снабден с кукичка за лесно съхранение;
• Лесна за почистване;
• Практични странични дръжки.
– Продукт: 12x33x35.5 см / 0.40 кг
– Кашон: 53x45x35 см / 6 кг / 10 бр/кашон
– Сертификат: EN71 / REACH Regulation
Допълнителна информация
| Тегло | 0,450000 кг |
|---|---|
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Седалки за тоалетна чиния |
| Група | Баня и хигиена Kikkaboo |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | EVA, Пластмаса |
| Цвят | Син |
| Възраст | 18м+ |
| Тегло | 0.4 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 35.5 x 12 x 33 cm |
| Размер на опаковката | 44 x 72 x 35 cm |
| Каталожен номер | 31403010023 |
| Баркод | 3800171209311 |
