ТРИКОЛКА ZIPPY В.Г. SAPPHIRE
111,24 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10050560003
Категория: Бебешка триколка
Описание
2 позиции за монтаж на седалката,звънец,регулируема и комфортна облегалка,Отстраняем гриф,сгъваема поставка за крачета,позиция: с гръб към родителя,позиция: родителски контрол,триколка,пластмасова поставка за чаша или шише,предпазни колани,Индивидуални спирачки на задните колела,2 позиции за регулация на височината на дръжката за родителски контрол,текстилен багажник с пластмасов капак,бутон „свободно кормило“,сгъваем сенник с допълнителна мрежеста секция,поставка за крачета за по-малки деца,пластмасова поставка,функция „свободно движение“,въздушни гуми за безопасна и комфортна употреба,дъждобран за триколка /не е включен//
Допълнителна информация
| Тегло | 10,10000000 кг |
|---|---|
| Размери | 0,00000000 × 0,00000000 × 0,00000000 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки За каране, яздене и бутане |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Триколки |
| Група | Играчки Lorelli |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание, За каране |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Гума, Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Син |
| Възраст | 2+ |
| Тегло | 10.94 kg |
| Акценти | Забавление навън |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 60 x 31.5 x 39 cm |
| Каталожен номер | 10050560003 |
| Баркод | 3800151992370 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 20 kg |

