Вана с отвор Hippo 82cm Mint
12,73 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31402010003
Категории: Баня и хигиена, Бебешка вана и стойки
Описание
• Подходящо от раждане до 36 месеца;
• Висококачествени нетоксични материали;
• Лесна за почистване;
• Дренажна тапа в долната част на ваната;
• Място за захващане от двете страни за лесно пренасяне.
Размери:
– Продукт: 27.5x49x82 см / 1.17 кг
– Кашон: 34.5×49.5×83.5 см / 7.96 кг / 6 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 1,330000 кг |
|---|---|
| Категории | Баня и хигиена Вани и стойки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебешки аксесоари за баня |
| Група | Баня и хигиена Kikkaboo |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.1 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 82 x 28 x 48 cm |
| Каталожен номер | 31402010003 |
| Баркод | 3801402010034 |
