Гребен и четка от естествен косъм Savanna Pink
4,60 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31303040087
Категории: Аксесоари за баня, Баня и хигиена
Описание
• Комплект гребен и четка, подходящи за ежедневна грижа;
• Четка с естествен косъм;
• Подходящ за деца от 0+ месеца;
• Без BPA.
Размери:
– Четка: 6.5×3.5×14.2 см / Гребен: 6.5×0.8×10 см / 0.07 кг
– Опаковка: 2×16.7×21.9 см / 0.10 кг
– Вътрешен кашон: 33x27x11.5 см / 1.1 кг / 12 бр/вътрешен кашон
– Кашон: 56×34.5×37.5 см / 7.1 кг / 72 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,100000 кг |
|---|---|
| Категории | Баня и хигиена Полезни принадлежности Хигиенни комплекти |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Четки и гребени |
| Серия | KikkaBoo Savanna |
| Група | Баня и хигиена Kikkaboo |
| Предназначение | За най-малките, За хигиена |
| Брой пелени в пакет | 2 |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.08 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 17 x 21 x 3 cm |
| Каталожен номер | 31303040087 |
| Баркод | 3800171204903 |
| Брой в пакета | 2 |
