Книжка за баня Animal Stories
3,53 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31405010045
Категории: Аксесоари за баня, Баня и хигиена
Описание
• Подходяща за деца от 3м+;
• Развива познавателни умения;
• Водоустойчив материал;
• Дизайн със сладки животни.
Размери:
– Продукт: 14.7×14.9×3 см / 0.042 кг
– Опаковка: 17.5x3x23 см / 0.054 кг
– Вътрешен кашон: 31×18.5×17 см / 0.88 кг / 12 бр/вътрешен кашон
– Кашон: 63.5x57x35.5 см / 11.4 кг / 144 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,071000 кг |
|---|---|
| Категории | Играчки Бебешки играчки За баня |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебешки играчки, Играчки за баня |
| Група | Играчки Kikkaboo |
| Предназначение | За водни забавления, За забавление и възпитание, За най-малките, За развиване на въображението |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Цвят | Многоцветен |
| Възраст | 3м+ |
| Тегло | 0.042 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 4.7 x 14.9 x 3 cm |
| Размер на опаковката | 17.5 x 23 x 3 cm |
| Каталожен номер | 31405010045 |
| Баркод | 3800171212786 |
